❤ SEVGİLİYE YAPILACAK BASİT YEMEKLERE 7 ÖRNEK

2 gün önce
❤ SEVGİLİYE YAPILACAK BASİT YEMEKLERE 7 ÖRNEK ...

Bana göre sevgiliye yapılacak en güzel şeylerden biri kesinlikle onun için yemek pişirmektir. Böyle düşünmemde yemek yapmaya ve yaptığım yemekleri tattırmaya bayılmamında katkısı var :) 7'den 70'e bütün erkeklerinde yemeğe düşkün olduğunu düşünürsek doğru yoldayım demektir. Üstelik şuan size bahsedeceğim basit önerilerden sonra kesinlikle deneyeceğinizden eminim ;)

1.KURABİYELER

SEVGİLİYE YAPILACAK BASTİ YEMEKLERE 7 ÖRNEK

Erkek arkladaşınıza yapacağınız en kolay yiyeceklerden biri kesinlikle tatlı ve sevimli kurabiyeler. Unu, yağı, şekeri karıştır oldu sana kurabiye. Yuvarlak yap fırına koy, sevgini kat pişir :)

2.MAKARNA

SEVGİLİYE YAPILACAK BASTİ YEMEKLERE 7 ÖRNEK

Ve ve ve dünyanın en kolay yemeği makarna sevgili içinde gayet yapılabilir. Üstelik marketlerde birbirinden lezzetli makarna sosları satılıyor. Süre 15 dakika.

3.YAŞ PASTA

SEVGİLİYE YAPILACAK BASTİ YEMEKLERE 7 ÖRNEK

Erkekleri bırakın hiç kimsenin hayır diyemeyeceği bir yemeğe geldi sıra. Kalp şeklinde bir kalıp alın hamuru pişirin ve kremayla süsleyin. Kalp şeklinde hamurlar bile satılıyor artık üşenmeyin buna bayılır.

4.ÇİKOLATALI MEYVELER

SEVGİLİYE YAPILACAK BASTİ YEMEKLERE 7 ÖRNEK

Şu aralar en sık yaptığım tatlı atıştırmalıklardan kesinlikle sevgilinize yapmalısınız. İnanılmaz pratik ve kola olan bu çikolatalı meyveleri çok ama çok beğenecek. Beğenme garantili tarif kızlar ;) Çikolatayı erit meyveleri içine batır ve soğur. Olay budur :)

5.SANDVİÇ

SEVGİLİYE YAPILACAK BASTİ YEMEKLERE 7 ÖRNEK

Tamam  bunu damı buraya yazdın seslerini işitir gibiyim ama sandviç deyip geçmeyin hanımlar. Şu bir gerçektir ki sandviçleri sadece çocuklar sevmez :) Siz de hazırlıklara başlayın üstelik içerik damak tadınıza kalmış salamlı, kaşarlı, beyaz peynirli, tavuklu bir sürü çeşidini sevgiliniz için hazırlamak mümkün.

6.WAFFLE

SEVGİLİYE YAPILACAK BASTİ YEMEKLERE 7 ÖRNEK

Evet evet yanlış duymadınız evde O'nun için mutlaka waffle pişirin. Tahmin ettiğinizden çok daha kolay yeter yeter ki tost makinenizin waffle kalıbı olsun. Ee artık eve makine alırken bunlara dikkat edin :) Nutellalar ve muzlar unutulmasın siz sadece parmaklarını yemesine izin vermeyin yeter ;)

7.MANTI

SEVGİLİYE YAPILACAK BASTİ YEMEKLERE 7 ÖRNEK

Hahahah şuan bu mu basit delirdin mi dediğinizi biliyorum ama kesinlikle basit. Hemen yakınlarda bir mantı yapan teyze bulun satın alın ve eve gelin pişirin. Ona nereden aldığınızı nasıl yaptığınızı anlatmak zorunda değilsiniz bırakın siz yaptınız zannetsin. Ufak sırlardan bir şey olmaz ;)

100 kalori yakmanın 10 basit yolu ...

Galeriler

Selülitsiz bacaklar için 5 basit yöntem ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook