ERKEKLER İÇİN 10 ROMANTİK DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

2 gün önce
ERKEKLER İÇİN 10 ROMANTİK DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ ...

Erkeklere Doğum günü hediyesi seçmek biz kadınlar için oldukça zordur bunu kabul ediyorum. İşte bu noktadaki tıkanıklığı gidermek için sizin için 10 tane birbirinden romantik seçenek hazırladım.

1)YARAMAZ PAKET

Ona ufak ufak hediyeler alın. Minik kalp çikolatalar, kırmızı mumlar, Kravat, parfüm ve kalem gibi kolinize sığabilecek ebatta şeyler harika birer hediyecik olacaktır. Bunların hepsini fiyonklarla süsleyin ve koliye koyun. Ardından içine kendiniz için aldığınız iç çamaşırını koyun ve renagrenk not kağıtlarına onu tahrik edecek şeyler yazın. Bu notlarıda kavanoza doldurun. Biraz yaramazlıktan zarar gelmez. Hediyelerini teker teker açmasını ve notları okumasını keyifle izleyin.

2)HAZİNE AVI

Hepiniz küçükken eminim hazine avı oyunu oynadınız. Şimdi de sevgilinizi çocukluğuna geri gönderin ve oyunu başlatın. Hediyenizi bir yere saklayın ve heryere ipuçları yazan notlar koyun. Her seferinde diğer ipucunu bulmasını sağlayın. Eminim çok eğlenceli olacak…

3)SÜPRİZ PARTİ

Çoğu erkek tantanalı doğum günü partilerinden hoşlanmadıklarını söylerler. Artık büyüdüler ya bu onlar için fazla çocukça gelebilir J Ama siz onlara bakmayın hemen uzak yakın demeden arkadaşlarını aramaya başlayın. Eve gelip ışık yandığından arkadaşlarını onu alkışlarken ve Doğum günü şarkıları söylerken bulduğunda tekrar çocuk olacaktır. Onun şaşkınlığının keyfini çıkarın…

4)ŞİİR

Bu çoğunuz için şiir yazmak çok zor biliyorum ama en azından deneyin illa ki kafiyeli olmasına gerek yok kalbinizden gelenleri yazmanız yeter de artar bile.

5)EN SEVDİĞİ YEMEĞİ PİŞİRİN

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diye boşuna dememişler. Sizde mutfağa girin ve onun en sevdiği yemeği onun için ellerinizle hazırlayın. Onun için çok güzel bir hediye olacaktır.

6)ONA OLAN AŞKINIZIN 100 NEDENİ

Onu neden sevdiğinizi ona detaylarıyla anlatın. Her neden için bir kağıt kullanın. Kağıtlar kalp şeklinde ve renkli olsun J Bu onu çok gururlandıracaktır. Erkekler pohpohlanmaktan çok hoşlanır hanımlar bunu aklınızdan çıkarmayın. Bu kağıtları istediğiniz şekilde ona sunun, ister bir kavanoza koyun, isterseniz arabasının heryerini bu kağıtlarla kaplayın garaja indiğinde şok olsun J

7)KURABİYELER

Kuabiyeler sadece büyükanneler için değildir bunu unutmayın. Sizde sevgiliniz için binbir çeşit kalp şeklinde, rakam şeklinde kurabiyeler pişirin, üstünü renkli şeker hamurlarıyla süsleyin, bu onun hoşuna gidecektir.

8)İLK ÖPÜCÜK

Sizi ilk nerede öptüyse Doğum gününde onu oraya götürün. Hatta  bunun için yine ipuçları kullanabilirsiniz. Oraya geldiğinizde onu tekrar çok büyük bir aşkla öpün. Unutulmaz bir hediye olacağına bahse girerim.

9)ROMANTİK KAÇAMAKLAR

Haftasonu tatili için bir hediye çeki satın alın ve onu yatağa saklayın. Sonra çeki bulmasını sağlayın. Süprinizin yatakta olması da olaya daha bir heyecan katacaktır. Daha sonra onunla başbaşa mükemel bir tatil geçirin. Bundan daha güzel hediye mi olur?

10)EN GÜZEL HEDİYE-ZAMAN

Ona vereceğiniz en güzel hediyelerden biri de ona ayıracağınız zamandır. Beraberken Tv izlemeyin, mutfakta olmayın, çamaşırla bulaşıkla uğraşmayın sadece onun yanında olun. Bu ilişkinize çok iyi gelecektir.

Gördüğünüz gibi burdaki hediyelerin hiçbirinin maddi değeri yok. Unutmayın Aşk parayla satın alınmaz…

“Cinsiyet ayrımcılığı yapmayan erkekler yetiştirin” ...

Galeriler

2013 Erkekler İçin Süveter Örnekleri ...

Galeriler

2014 Erkekler İçin Atkı ve Bere Modelleri ...

Galeriler

Aniden hortlayan erkekler ...

Galeriler

Aşk kokan erkekler ...

Galeriler

10 romantik öneri ...

Galeriler

19 yaşındaki fotoğrafçıdan romantik köpek portreleri ...

Galeriler

26 Romantik Oda ...

Galeriler

'All Happy Days'den romantik tasarımlar ...

Galeriler

Aşk kokan şehirlere romantik kaçamaklar ...

Galeriler

300 Milyon Dolarlık Doğum Günü Hediyesi ...

Galeriler

5. Murad'ın Torununa Doğum Günü ...

Galeriler

50 Bin Liralık Doğum Günü Hediyesi ...

Galeriler

8 Bin 500 Fitte Doğum ...

Galeriler

Adriana hiç doğum yapmamış gibi ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook