ERKEKLERİ KENDİNİZE AŞIK ETMENİN 20 YOLU

2 gün önce
ERKEKLERİ KENDİNİZE AŞIK ETMENİN 20 YOLU ...

Baharın gelmesiyle birlikte hepimiz duygusal olarak yoğun bir döneme girdik. Herkes kendi için özel bir insan olmasını ister. Bazen o kişiyi bulmak zor olabilir. Bakalım tavsiyelerim hayatınıza sırılsıklam bir aşık çekmenize yardımcı olacak mı?

1)KENDİNİZ OLUN

Ne olursa olsun kendiniz olun rol yapmayın. Burada ki tavsiyeleri kulak ardı edin demiyorum bu yazılanları kendinize göre uyarlayın. Kendiniz olmadığınızda bir erkek size aşık olmuş ne çıkar? Onun aşık olduğu siz değilsiniz ki? Sizi siz olduğunuz için sevecek birini bulmak en önemlisi.

2)GÖRÜNÜŞTE TUTARLI OLUN

Erkek arkadaşınız için çok abartılı şeyler giymek yerine her zaman şık olmayı deneyin. Sabit bir saç modeli, hafif bir makyaj, şık topuklu ayakkabılar, günlük elbiseleriniz ve ışıldayan bir gülümseme işte bütün olay bu J

3)DİNLEMEYİ ÖĞRENİN

Erkekler kendileri hakkında konuşmaktan çok hoşlanırlar. Eğer onları dikkatlice ve heyecanla dinlerseniz kendilerini önemli hissedecekler ve size bayılacaklar. Bir sohbette %20 oranında kendinizden bahsediyorsanız % 80 oranında da ondan konuşun. Bu çok hoşuna gidecektir. Erkekler kendilerine ve yaptıkları işlere hayran kadınlardan çok hoşlanırlar.

4)KAHKAHA BÜYÜK SİLAH

Erkekleri etkilemek için bol bol gülün, sürekli enerjinizi yüksek tutun unutmayın size aşık olması için sizinle birlikteyken eğleniyor olması gerekir. Kendi yaptıkları esprilere gülen ve esprileriyle onları güldüren kadınlar erkekler tarafından her zaman artı puan almışlardır. Berbat bir espri yapsa bile bununla sakın dalga geçmeyin komikmiş gibi yapın hepimizin bildiği gibi biz kadınlar için gülmek çok zor değil.

5)CİCİ KIZ OLUN

Bu sinsi bir davranış olarak gelebilir. Biz kızlar bir araya geldiğimizde hemen dedikoduya başlarız ve bundan inanılmaz büyük keyifler alırız. Ama maalesef erkekler bu davranışı hiçbir zaman onaylamazlar onlar daha çok dedikodudan uzak daha şirin tam anlamıyla cici kızlardan hoşlanırlar. O zaman ne yapıyoruz, dedikodu yaparken kapıları kapatmayı unutmuyoruz...

6)POZİTİF OLUN

Deneyimlerime göre erkekler kedilerine iyi gelen, onları destekleyen pozitif kızlardan hoşlanıyorlar. Kimse karamsar dünyaya küsmüş her şeye muhalefet insanlarla vakit geçirmek istemez. Bardağı dolu tarafından görmeye çalışın. Herkes biraz Polyanna olabilir diye düşünüyorum. Bu size zarar vermez bana güvenin.

7)ONUNLA FLÖRT EDİN

Önceleri bunun kötü bir şey olduğunu düşünürdüm. Fakat şunu gördüm ki erkekler flörtöz kızlardan hoşlanıyorlar. Flört etmeyi hafif meşrep bir kız olmakla karıştırmayın. Onunla beraberken saçınızı geriye atın, kirpiklerinizin altından anlamlı bakışlar, güzel sözler söyleyin. Bunların onları nasıl etkileyeceğine inanamayacaksınız. Erkekler Kral muamelesine bayılır. O halde onların kraliçesi olmaya hazırlanın.

8)FARKLI OLUN

Diğerlerinden farklı olmanız Onun ilgisini çekecektir. Genel kız profilinden uzaklaşın farklı olduğunuzu ona gösterin. Daha önce de söylediğim gibi dedikodu yapmayın. Futbol hakkında biraz bilgi edinin. Onu özelliklerinizle şaşırtın.

9)KENDİNİZE GÜVENİN

Özgüven sahibi ayakları yere basan kadın her erkeğin dikkatini çeker. Onun yanında asla eksik olduğunuzu düşünmeyin. İnanın bu karşı tarafa yansıyacaktır.

10)SİHİRLİ DOKUNUŞLAR

Ona dokunun. Konuşurken elini tutun, koluna dokunun, yüzünü okşayın yeter ki sizi hissetmesini sağlayın. Dokunmak samimiyeti ilerletmenin en kolay yollarından biridir. Onun dikkatini çekmek istiyorsanız ufak oyunlar oynayın. Örneğin yanından geçerken sırtına dokun, şaka yapar gibi ona vurun. İşe yarayacak...

11)ÖZEL İLGİ GÖSTERİN

Ona özen gösterdiğinizi bilmesini sağlayın. Örneğin onun için yemekler yapın. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diye boşuna dememişler. Hasta olduğunda ona bakın, çorba yapın iyileşmesine yardımcı olun. Ben sevdiğim adam için küçük pastalar yapmıştım yüzünde ki gülümsemeyi hiçbir şeye değişmem.

12)ONU ÖZGÜR BIRAKIN

Onu asla bunaltmayın sürekli sorular sorarak ve yasaklar koyarak sadece onu kendinizden uzaklaştırırsınız. Hiçbir insan özgürlüğünün elinden alınmasını istemez. Size yapılmasını istemediğiniz şeyleri ona yapmayın. Bırakın istediği gibi hareket etsin arkadaşlarıyla maç izleyebilsin, erkek erkeğe bir gece geçirebilsin. Hayatına saygı duyun.

13)SİZİ ARAMASINI SAĞLAYIN

Zorlu bir oyun fakat işe yarayacağını göreceksiniz. Onu sürekli aramayın, bırakın meşgul olduğunuzu düşünsün merak etsin. Gün sonunda muhakkak sizi arayacaktır.

14)HAREKETLERİNİ TEKRARLAYIN

Bu ilk duyulduğunda çok aptalca gelebilir ama kesinlikle faydasını göreceksiniz. Sadece erkekler için değil çocuklar için de bu stratejiyi deneyebilirsiniz. Örneğin, yemek yerken masaya dirseğini mi koyuyor 5 saniye bekleyin ve siz de aynısını yapın. Gülmeyin bu bir saçmalık değil. Deneyin. Bu onunla sizin aranızda psikolojik bir bağ kuracaktır. İşi abartıp gözüne batmayın.

15)GÖZ TEMASI KURUN

Gözlerine uzun uzun bakmaktan kaçınmayın. Bu yolla ona bir şeyler anlatmayı deneyin. Onunla konuşurken kesinlikle gözlerinin içine bakın.

16)UMUTSUZ OLMAYIN

Erkekler umutsuz kadınları çekici bulmazlar. Onlar daha çok meşgul, neşeli, popüler kızlardan etkilenirler. Eğer son dakika sizi ararsa ona evet demeyin mutlaka bir işiniz olduğunu, başkasına sözünüz olduğunu belki birkaç gün içinde görüşebileceğinizi söyleyin. Bu onu delirtecektir.

17)GÜVENİLİR OLUN

Bırakın onlar size güvenebilsin sizinle her şeyi paylaşabilsin. Onların özel hayatını kız arkadaşlarınıza anlatmayın. Kadınlar için çok zor biliyorum ama kendinizi tutun onun saygısını kazanacaksınız.

18)GİZEMLİ OLUN

Tamamen kapalı kutu olun demiyorum ama tamamen açık kitap da olmayın. Onda merak uyandırın tıpkı bir hazine avı gibi her şeyi çabucak bulmasına izin vermeyin. Ona küçük ipuçları verin bu onun heyecanını canlı tutacaktır.

19)DESTEKLEYİCİ OLUN

Ona yaptığı işlerde her zaman destek verin. Tuttuğu futbol takımının maçını, nefret etseniz bile beraber izleyin ve onun sevincine ortak olun. İş hayatında ki başarılarını takdir edin.

20)İLERİ DERECEDE TEMASTAN KAÇININ

Kolay lokma olmayın. Erkekler kendilerini hemen onlara teslim eden kadınları ciddiye almazlar. Asla kendinizi tek gecelik bir eğlence haline dönüştürmeyin.

2012 yılının en şık erkekleri ...

Galeriler

2012'nin en iyi giyinen erkekleri ...

Galeriler

2013`ün en iyi giyinen erkekleri ...

Galeriler

2013’ün en seksi erkekleri ...

Galeriler

2014`ün en şık erkekleri ...

Galeriler

4 dakikada kendinize gelin! ...

Galeriler

5 günde kendinize güvenin ...

Galeriler

7 Adımda Onu Kendinize Bağlayın ...

Galeriler

90 dakikada kendinize aşık edin ...

Galeriler

90 dakikada kendinize aşık edin! ...

Galeriler

“Boşandıktan sonra birbirimize aşık olduk” ...

Galeriler

45 Dakikada Aşık Edebilirsiniz! ...

Galeriler

6 adımda onu aşık edin! ...

Galeriler

90 dakikada kendinize aşık edin ...

Galeriler

90 dakikada kendinize aşık edin! ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook