ERKEKLERİ SİZDEN SOĞUTAN 10 HAREKET

2 gün önce
ERKEKLERİ SİZDEN SOĞUTAN 10 HAREKET ...

Erkeklere takmışl durumdayız ama bizden beklenen bu yapacak bir şey yok. Yok hoşlandıkları yok bayıldıkları yok sinir oldukları derken şimdi de paşaların sizden soğuduğu hareketleri 10 maddede toplayalım dedik ve bakın ortaya neler çıktı neler. Haksız da sayılmazlar ya. Yakında bunlardan kitap yapıcam en çok satan olmazsa ben bir şey bilmiyorum :P

1.SOĞUKLUK

Başlık soğumak olunca burdan alıp yürürüm dedim ve ilk maddeyiz yazdım. Ha giriş için madde bulamadı gitti bunu yazdı demeyin cidden erkeklerin en sevmedikleri tiplerden biri de soğuk kadınlar. Ne kadar güzel olursa olsun abartmıyorum kimse hayatında ona negatif enerji veren soğuk nevale bi tip istemez. Yalnız burda coollukla soğukluk birbirine karışmasın. Coollara lafım yok :)

2.BIYIKLI KIZLAR

Yıllar önce bi çocuk "Bıyıklı kızlara kamyon çarpsın"yazmıştı bi yere. Bu yazıyı yazarken aklıma geldi ve gülmeden edemedim. Adamlardaki nefretin boyutunu siz düşünün artık. Kamyon çarpması ne demek töbe töbe.

3.DUDAK KALEMİ

Hangi erkeğe sorsam dudak kalemini itici buluyor kızlar ya. Hala süren var mıdır bu maddeyi yazsam mı diye düşündüm ama maalesef inat edenler için son bir umut yazayım dedim. Seksi olucam derken payaçoya dönmeyin rica edicem.

4.KÖTÜ KOKU

Yemin ediyorum sadece erkekler değil annen baban senden soğur kötü kokuyla gezersen. Sakın sakın temiz pak olmadan sevgilinizin yanına yaklaşmayın, aynı yatağa girmeyin falan hiç demiyorum onu akıl edersiniz herhalde. Bir de uyarı yapmadan geçemeyecceğim duş almayım bi parfüm sıkıyım geçiyim falan aman deyim. Şahtın şahbaz oldun derler ya bu tam o cins.

5.AŞIRI KISKANÇLIK

Her ne kadar kıskançlık belli bir seviyeye kadar insana haz versede o seviyeden sonrası kesinlikle çekilmez oluyor. Seven adam kıskanır klişelerii bir kenara koyun ya tamam arada adamı kıskan milletle de başbaşa bir yere gönderme ama bir nefes aldır ya. Arkadaşlarıyla da gezmesine, maça gitmesine, batağa falan burnunu sokma. Sen zararlı çıkarsın benden söylemesi.

6.FAZLA KİLOLAR

Ne de olsa sevgili buldum O beni her halimle seviyor devri bitti hanımlar. Tamam adam seni hakketn her halinle de sever, her şey güzellik değil ama artık ortalık kötü. Herkes taş, gözü kayar neme lazım güvenmemek lazım. Öyle aldım kocayı gelsin kekler, pastalar börekler yok. Aa bu arada lafım balık etlilere değil bildiğin şişkolara yanlış anlama olmasın zira kendim de balık etliyim :)

7.AİLEYE SAYGISIZLIK

BAzen sadece kendi penceremizden olaya bakıp vay efendim benim yanımda olacağına annesinin yanında, yok beni onaylaması gerekirken annesini onayladı falan diye tuhaf tuhaf triplere giriyoruz. Tabi ki de her şeye göz yumun demiyorum ama biraz sevmeyi deneyin arkadaşım her kaynana da kötü değil ya.

Çapkın erkekleri kendine bağlamanın yolları ...

Galeriler

Erkekleri kadınlardan soğutan özellikler ...

Galeriler

Erkekleri kadınlardan soğutan sebepler! ...

Galeriler

Erkekleri mest edecek dokunma teknikleri ...

Galeriler

Erkekleri Nikah Masasına Oturtmanın Yolları! ...

Galeriler

Erkeği İlişkiden Soğutan Şeyler ...

Galeriler

Erkekleri kadınlardan soğutan özellikler ...

Galeriler

Erkekleri kadınlardan soğutan sebepler! ...

Galeriler

İlişkiden soğutan hareketler ...

Galeriler

Kadınları seksten soğutan 4 şey! ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook