ERKEKLERİN HOŞLANDIĞI 10 HAREKET

2 gün önce
ERKEKLERİN HOŞLANDIĞI 10 HAREKET ...

Hayatımızı şimdi de onların hoşlandığı şeyler üstüne mi kuracağız diyen feminist grubu duyar gibiyim :) Tabii ki de her şeyi Ona göre planlamak doğru değil ama arada durumu kurtuarmak da gerekli diye düşünüyorum. İlk başlarda bu 10 hareketi uygulayın adamı bağladıktan sonra napıyosanız yapın diyerek tüyolara geçiyorum ;)

1.ONA YEMEK YAPMANIZ

ERKEKLERİN HOŞLANDIĞI 10 HAREKET

Erkeğin kalbine giden yol tümüyle midesinden geçmiyo ama az biraz yol kattetiriyo insan bu bi gerçek :) Sevgiliniz için yemek hazırlamanız hadi yemek hazırlayamadınız ona bi kek yapmanız bile Onun çok hoşuna gidecektir kızlar ;)

2.SEKSİ KIYAFETLER

Yok benim kadınım onu giyemez yok şunu çıkaramaz falan bunların hepsi laf kızlar. Gayet de vücut hatlarınızı belli eden kıyafetler giymeniz erkeklerin hoşuna gider. Sadece nerede ne giyeceğinizi bilin yeter ;)

3.TAKDİR EDİLMEK

ERKEKLERİN HOŞLANDIĞI 10 HAREKET

İnsani ihtiyaçlardan biri kuşkusuz takdir görmek. Her insan ne kadar takdir görmekten hoşlanıyorsa erkekler de bir o kadar hoşlanıyor. Hele hele de sevdiği kadından takdir ve beğeni almak onu mest edecektir.

4.UFAK DOKUNUŞLAR

Kim ne derse desin erkekler fiziksel temastan çok hoşlanır hatta hoşlanmakla kalmaz buna bayılırlar. Yanından geçerken omzuna dokunmanız, otururken elinizin onun üstünde olması vs bunun gibi bir çok dokunuş Onun aklını başından almaya yetecektir.

5.İLK ADIM

Hep bi klişe vardır ilk adımı erkek atar diye. Aslında bunu ben de henüz yenebilmiş değilim ama tam tersini yapan kızlar kesinlikle erkeklerin gözünde bir adım önde. Tam tersi dediysem gidin ilk günden adamın kucağına atlayın demiyorum aman ha. Sadece Türkan Şoray kurallarınızdan az biraz sıyrılın diyorum. Erkekler cesur kadınları sever buna inanın ;)

6.İLK YARDIM

Bu başlığın adı kesinlikle ilk yardım olmalı ;) Başınıza bir şey geldiğinde ilk Onu aramanız Ondan yardım istemeniz erkeklerin çok hoşuna gider inanın. Hayır zaten adam sahiplenmek istiyo, kadın biraz olsun ona muhtaç olsun istiyo bırak izin ver, az oyun oyna, az kedi ol :)))

Ayrılık sonrası erkeklerin rutin davranışları ...

Galeriler

Bakımlı erkeklerin vazgeçemeyeceği 12 temel ürün ...

Galeriler

Bu erkeklerin işi zor ...

Galeriler

Bu yıldızlar erkeklerin favorisi! ...

Galeriler

Burçlara göre erkeklerin ilişkileri ...

Galeriler

Erkeklerin hoşlandığı sözler ve iltifatlar ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook