ERKEKLERİN KADINLARDAN İSTEDİĞİ 7 ŞEY

2 gün önce
ERKEKLERİN KADINLARDAN İSTEDİĞİ 7 ŞEY ...

Aslında erkeklerin kadınlardan istediği şey çok basit ; dürüst, güvenilir ve kendinden emin kadın istiyorlar.  Erkekler için artık herşey dış görünüşten ibaret değil. Hayatlarını geçirebilecekleri, birlikte güzel vakit geçirebilecekleri, oturup sohbet edebilecekleri kadınlar daha çok ilgilerini çekiyor.  Aşağıda sizin için ipuçları verdim. Siz de eğer yeni bir erkek arkadaş arıyorsanız bunları kulak ardı etmeyin.

1)İSTİKRAR

Erkekler kararlı kadınlardan hoşlanırlar. Tamam her verdiğiniz sözü yapamayabilirsiniz ama en azından yapmaya istekli olduğunuzu onlara gösterebilirsiniz. Onlar daha çok annelerine benzeyen daha düz ve onları çocukluklarına döndürecek kadınları tercih ederler.

2)ORTAK ZEVKLER

Siz nasıl hiçbir ortak noktanız olmayan bir adamla zaman geçiremezseniz aynı şekilde erkekler için de bu durum geçerli. Onlar da tıpkı sizin gibi ortak birşeyler paylaşacakları bir eş arıyorlar.

3)SÜPRİZLER

İster inanın ister inanmayın, erkekler sürpriz yapan kızlardan çok hoşlanırlar.  Onlar da tıpkı sizler gibi ilişki de beklenti içinde olurlar kendisine değer veren ve ona bunu göstermek için süprizlerle gelen bir kız onların başını döndürür. Kafaları çalıştırın hanımlar, hep bekleyen taraf olmaktan kurtulun J

4)HAYRANLIK UYANDIRAN

Erkekler hayran oldukları kadınları arzularlar. Bunu zekanızla, mizah duygunuzla, onu motive edişinizle, yürüyüşünüzle  ve daha birçok özelliğinizle yapabilirsiniz. Sizi keşfetmesine izin verin ve onu büyüleyin.

5)ÖZGÜVEN

Özgüven hayatımızda ki birçok ilişkide belirleyici rol oynayan unsurlardan biri değilmidir. Erkekler için de kendinden emin ve özgüveni kuvvetli kadınlar öncelikli olmuştur. Onlar zaten bizim duygusal olarak daha zayıf olduğumuzu anlıyorlar ve o noktada bize yardıma hazırlar ama hayatın her alanında onlara muhtaç olan kadınlara tahammül edemezler.

6)ESPRİ ANLAYIŞI

Hanımlar artık birkaç fıkra öğrenmenin vakti geldi! Mizah duygusu kuvvetli bir kadın kesinlikle erkekleri gözdesi olacaktır. Hangi erkek gerektiğinde ağırbaşlı gerektiğinde eğlenceli bir kadın istemez ki? Onların yanında kasılmayın ve onları da kasmayın.

7)GÜVEN

İlişkiler sizce de güvene dayalı değil midir? Yalanlar üstüne kurulmuş bir evlilik veya ilişki ne kadar sürer? Erkekler ömür boyu güvenebilecekleri, sırtlarını dayayabilecekleri dürüst bir eş ararlar. E haksız da sayılmazlar. Onlara karşı her zaman açık olun bu size artı puan kazandıracaktır.

İşte hanımlar şimdi sizden istenilenleri biliyorsunuz. Bu konuda düşüncelerinizi bizlerle paylaşın. Tabii beyler de eksiklerim varsa tamamlasın ;)

Ayrılık sonrası erkeklerin rutin davranışları ...

Galeriler

Bakımlı erkeklerin vazgeçemeyeceği 12 temel ürün ...

Galeriler

Bu erkeklerin işi zor ...

Galeriler

Bu yıldızlar erkeklerin favorisi! ...

Galeriler

Burçlara göre erkeklerin ilişkileri ...

Galeriler

Afrikalı kadınlardan Vivienne Westwood Çantaları ...

Galeriler

Bekârlığa veda eden kadınlardan ...

Galeriler

Bu şehrin yüzde 85’i kadınlardan oluşuyor ...

Galeriler

Efsane kadınlardan baştan çıkarma tüyoları ...

Galeriler

Erkekler kadınlardan ne ister? ...

Galeriler

Demet Evgar'ın oynamak istediği sahne! ...

Galeriler

Erkeklerin yatakta duymak istediği cümleler ...

Galeriler

Galatasaray'ın istediği isim Ottmar Hitzfeld ...

Galeriler

İstediği gibi ölemedi ...

Galeriler

İstediğini, İstediği Film ve Video Oyun Karakterine Çeviriyor ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 1 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook