ERKEKLERLE FLÖRT ETMENİN 10 YOLU

2 gün önce
ERKEKLERLE FLÖRT ETMENİN 10 YOLU ...

Hoşlandığınız erkekle ya da herhangi biriyle flört etmeyi öğrenmek ilk etapta zor görünebilir. Erkekler genellikle konuşmayı başlatan taraf olmak istemezler. O halde iş başa düşüyor hanımlar :)

1)BEDEN DİLİNE DİKKAT

Onunla cilveli bir konuşma yaparken hareketlerine dikkat edin. Sıkılıyor mu? Yoksa sizi pür dikkat mi dinliyor? Konuşurken size ufak dokunuşlarda bulunuyorsa doğru yoldasınız demektir. Siz de ona aynı şekilde karşılık verin.

2)KISA KONUŞMALAR YAPIN

Onunla ufak bir konuşma başlatın. Bayanların yaptığı en büyük hatalardan biri hoşlandıkları adamı yakaladıklarında uzun uzun sohbet etme çabalarıdır. Bunun yerine kısa kısa ama daha sık konuşmalar yaptığınızda daha etkili olduğunu göreceksiniz.

3)LAF ATIN

Konuşmaya başlamak için ona laf atın ne biliyim iltifat edin ya da esprili bir şeyler söyleyin. Burada önemli olan onun dikkatini üzerinize çekmeniz... Cilve yapmayı unutmayın J

4)SORU SORUN

Biz konuşmayı uzatmak için bir şeyler aramıyor muyuz? O zaman ona soru sormayı deneyin. Sorularınızın ucu açık olsun ki konuşma uzayıp gitsin. Hayallerinden, ailesinden veya işinden bahsetmesini isteyin ve onu sanki yaşamın sırrını veriyormuşçasına ilgiyle dinleyin.

5)ORTAK İLGİ ALANLARI ARAYIN

Her ikinizde yüzmekten, at binmekten veya spordan hoşlanıyorsanız, neden bunlardan konuşmuyorsunuz? Onun nelerden hoşlandığını keşfedin ve üstüne gidin. Konuşurken gülümsemeyi ihmal etmeyin...

6)EX AŞKINIZI TARİHE GÖMÜN

Eski erkek arkadaşlarınızdan asla hoşlandığınız adama bahsetmeyin. Bu onun açısından hiç hoş olmayacaktır. Dedikoduları kız arkadaşlarınıza saklayın hanımlar.

7)İLTİFAT

Yukarıda bahsettiğim gibi minik bir iltifat her zaman işe yarar. Konuşma arasında gülüşünün çok güzel olduğundan ya da işlerine hayran olduğunuzdan söz edin. Erkekler övülmekten ve kendilerini güvende hissetmekten çok hoşlanırlar. Biraz onları şımartalım J

8)ÖZEL OLDUĞUNU HİSSETTİRİN

Güven sizin için ne kadar önemliyse, erkekler içinde o kadar önemlidir. Onlar daha çok güvenebildikleri kızları tercih ederler. Eğer ilk adımı siz attıysanız, Onun çok özel olduğu için bunu yaptığınızı ona hissettirin.

9)ZEKİ OLUN

Erkekler için sadece ve kalça ve göğüslerden ibaret olmak istemiyorsanız zeki olun hanımlar. Onların karşısında aptal tavırlar sergilemeyin. Erkekler için zeki kadınlar kadar çekici başka bir şey olamaz.

10)MİZAH DUYGUSU

Herkes mizah duygusu gelişmiş insanları sever. Bu erkekler için de geçerli. Onları eğlendiren kızlar her zaman ilk sırada yer alırlar. Konuşma sırasında bol bol kahkaha atın.

Bu Erkeklerle Evlenmeyin! ...

Galeriler

Erkeklerle tanışmak için en iyi mekanlar ...

Galeriler

Nasıl erkeklerle evlenmemeli ...

Galeriler

Akıllı flört etme teknikleri ...

Galeriler

Eşiyle flört etmek isteyenlere öneriler ...

Galeriler

Flört döneminde nasıl mesajlaşılır? ...

Galeriler

Flört etme teknikleri ...

Galeriler

Flört etme yöntemleri ...

Galeriler

16 Adımla Rüyalarınızı Kontrol Etmenin Yolları ...

Galeriler

Banyonuzu dekore etmenin farklı yolları ...

Galeriler

Boyayarak Dekore Etmenin 10 Yolu ...

Galeriler

Eleştiri ile baş etmenin yolları ...

Galeriler

Erkekleri tahrik etmenin yolları ...

Galeriler

“Seni seviyorum” demenin 20 değişik yolu ...

Galeriler

100 kalori yakmanın 10 basit yolu ...

Galeriler

5 dakikada huzura kavuşmanın 5 yolu ...

Galeriler

5 Kilo vermenin 11 pratik yolu ...

Galeriler

5 olağanüstü hızlı saç uzatma yolu ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 3 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook