ESKİ SEVGİLİYİ UNUTMANIN 10 YOLU

2 gün önce
ESKİ SEVGİLİYİ UNUTMANIN 10 YOLU ...

Bu yazıyı okuyan arkadaşlarım kesinlikle bi kahkaha patlatıcaktır buna engel olamam ama bunu yapmaktan da kendimi çekemedim. Öyle aman aman aşk acısı çekmedim ama saçma sapan üzüntülerim çok oldu. Etrafımda gördüğüm manyaklık derecesinde aşkzedeler için de naçizane fikirler vereyim dedim ;) Valla ben olsam beni dinlerim.

1.GÜZELLİK

Benim yazım hep kadınlara yönelik baştan tarafım belli olsun da beyler umutlanmasın. Onlar eskileri unutmasalar da olur :P bu gerçekten bizi bağlamıyor. Benim olayım kızların üzülmemesi diyorum ve başlığıma geçiyorum. Evet başlığımız güzellik. Erkek arkadaşından mı ayrıldın oturup evde kendini çikolataya şekere vereceğine süslen püslen dışarı çık. Güzelleştikçe dikkat çek, dikkat çektikçe şınla. İnan ki özgüvenin yerine geldiğinde eski meski gözüne gelmeyecek.

2.SPOR

Bu kız da spora takık mı ne demeyin. Spor gerçekten en güzel terapi, mutluluk hormonu salgıladığı zaten kanıtlanmış. Mutluluğun yanında da size taş bir vücut vaat ediyor e daha ne olsun ;)

3.KIZ DAYANIŞMASI

Kesinlikle en yakın kız arkadaşlarınızla bir araya gelip o adamın kötü yönlerini masaya bir bir yatırıp, sonunda size layık biri olmadığına ikna olmalısınız. Kızlar bunu çok iyi yapar deneyin demiyorum zaten milyon kez deneyimlemiş olmalısınız :))

4.ÇİVİ ÇİVİYİ SÖKER

Kim ne derse desin yeni bir heyecan eski sevgiliyi unutmanın en iyi yolu. İlişki çok derinlerdeyse ve yeni heyecanınız ipe sapa gelmez bir şeyse aman diim çok daha beter bi duruma gelebilirsiniz. Bu yüzden kendiniz kapatmadan küçük flörtlerle kafanızı biraz biraz dağıtın.

5.KARİYER

Madem sevgilinizden ayrıldınız ve bu yazıyı okuyorsanız zaten üzgünüz. O zaman kendinizi başka bir alana yöneltin ve işinize asılın. Üniversite okuyorsanız ders çalışın, iş hayatındaysanız işinizle ilgili kendinizi geliştirin. İçinizdeki hırsı boşuna harcamayın.

6.MUTFAK

Mutfağa girmek her kadını deşarj eder iki iki daha dört. Çok mu sıkılıyorsunuz yeni yeni yemekler deneyip misafir ağırlayın. İnanın bu size iyi gelecek. Hele bir de sunum işine takarsanız bu iş tamamdır ;)

Kıvanç Tatlıtuğ`un eski rolleri ...

Galeriler

Zerrin Tekindor'un yardımına eski eşi koştu ...

Galeriler

“Seni seviyorum” demenin 20 değişik yolu ...

Galeriler

100 kalori yakmanın 10 basit yolu ...

Galeriler

5 Kilo vermenin 11 pratik yolu ...

Galeriler

Erkeği kendine bağlamanın 15 yolu ...

Galeriler

Mutlu ilişkinin 5 yolu ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook