KADINLARI MUTLU ETMENİN YOLLARI

2 gün önce
KADINLARI MUTLU ETMENİN YOLLARI ...

Kadınları mutlu etmek aslında sandığınızdan çok ama çok kolay. Etrafımdaki kadınlardan biliyorum çoğumuz ufacık şeylere mutlu olabiliyoruz. Sanırım tam bu noktada erkekler bizden ayrılıyor. Bizi mutlu eden "ufacık şeyler" erkekler için bir anlam ifade etmeyebiliyor, bu yüzden de kadınları mutlu etmenin yolları arama motorunda en çok aranan cümlelerden biri :) Bu yazım beylere gelsin ;)

1.ÇİKOLATA

Kadınları en çok mutlu eden şeylerden biri kim ne derse desin aşık olduğu adamın kendisine aldığı çikolatalardır. Şunu itiraf ediyim ki illaki aşık olduğu adamın almasına gerek yok kendiside alsa mutlu olur :)

2.ÇİÇEKLER

KADINLARI MUTLU ETMENİN YOLLARI

İşte kendi kendine gönderemeyeceği birşey. Gerçi gönderen manyaklar tanımıyor değilim :) ama biz burda hoşlandığı erkekten çiçek alan kadının mutluluğunu tartışıyoruz. Resimdeki çiçek için çoğu arkadaşımın söylediği ortak cümleyi söylüyorum; "bunu gönderene aşık olurum" :) evet durum bu gerisi size kalmış :)

3.SARILMAK

Sevdiğiniz kadına içten bir şekilde sarıldığınızda inanın dünyada o kadından daha mutlusu yok. Bazı soğuk nevale tipleri saymıyorum :)

4.SÜPRİZLER

Hangi kadın süprizleri sevmez? İnanın bana yeryüzünde böyle bir kadın yok. Arabasına bırakacağınız ufak bir not. Hiç beklemediği anda gelen teklif. Bunlar gibi nicesi daha yeter ki dozunda hoş süprizler yapın. Çok mutlu olucaktır.

5.İLTİFAT

İstisnasız kendisine yapılan iltifat her kadının hoşuna gider. Durup dururken O'na söylediğiniz kendiyle ilgili güzel bir söz tüm gününün mutlu geçmesine yetebilir. Tabi kimin söylediği de önemli ;)

6.SAYGI

Herşeyin başında zaten insanların birbirlerine duyduğu saygı gelmiyor mu? Kadınları mutlu etmek için de onlara, yaptıkları işe, arkadaşlarına saygı duyun. Onu önemsediğinizi bu yolla gösterebilirsiniz. Özellikle kadınların yaptıkları işleri küçümseyen odunların çok olduğu bir toplumda bu özellik sizi farklı kılar.

7.İLGİ

Her kadın ilgi delisidir. Onu bunaltmamak boğmamak koşuluyla ilginizi eksik etmeyin. Ne dakika başı arayın ne de tüm gün konuşmamazlık edin. Aklınıza geldiğinde ufak bir mesaj atın. 

8.PAYLAŞIM

Sizin için önemli olan hususları mutlaka onunla paylaşın. Hatta onun fikirlerini alın. Asla sen nerden bileceksin gibi saçma cümleler kurmayın. İş hayatınızda iyi gitmeyen birşey olsa dahi onunla oturun konuşun.

9.CENTİLMENLİKLER

Rica ediyorum kadınları mutlu etmek için genel kaba erkek modundan çıkın ve kadınlar için ufak hoşluklar yapın. Ne biliyim onunla evine kadar eşilk edin, arabadan inmeden kapısını açın, üşüdüğünde ceketinizi verin. Bu tarz şeyler hep klişedir ama mutlaka işe yarar.

10.KISKANMAKLA KISKANMAMAK ARASINDAKİ İNCE ÇİZGİ

Bu çizgiyi çok iyi ayarlayın. Şimdi birçoğunuzun içinden ne yapsak suç diye geçiyor eminim. "Kıskanırım sıkıyorsun derler, kıskanmam beni sevmiyorsun derler." :) Bu cümleleri duyabiliyorum. Bence kıskanın ama bunu hayatını kısıtlayacak kadar yapmayın. Nerede nasıl davranmanız gerektiğini bilin. Hangi erkeğin tehlikeli olduğunu sezinlersiniz, hepsini aynı kefeye koymayın, onun en yakın arkadaşlarını kıskanıp hayatı kimse için zorlaştırmayın.

Kadınları seksten soğutan 4 şey! ...

Galeriler

Aşkta mutlu olmanın 10 kuralı ...

Galeriler

Kariyer günlüğü: Trendyol kurucusu - Demet Mutlu röportaj ...

Galeriler

Mutlu ilişkinin 5 yolu ...

Galeriler

10 dakikada 100 kalori yakmanın yolları ...

Galeriler

Burnu Küçük Göstermenin Yolları ...

Galeriler

Çapkın erkekleri kendine bağlamanın yolları ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook