KADINLARIN ZENGİN ERKEKLERİ ÇEKİCİ BULMASININ 7 NEDENİ

2 gün önce
KADINLARIN ZENGİN ERKEKLERİ ÇEKİCİ BULMASININ 7 NEDENİ ...

Zengin erkekler her zaman daha çekici olmuşlardır. Birçok kadın bunun sadece para sayesinde olduğunu düşünür. Gelin birde benim etrafımda gözlemlediklerime bakalım.

1)STİL

Zengin erkekler genellikle stil sahibi erkeklerdir. İyi markalardan giyinirler, iyi saatler takarlar yani dış görünümleri genellikle dikkat çekici olur. Ayrıca el ayak bakımına özen gösterirler ki bu biz hanımlar için oldukça önemlidir.

2)GÜÇ

Günümüzde güçlü olmanın simgesi para olarak değerlendirilmektedir. Para insanlara güç verir. Kadınlarsa güçlü erkeklerden hoşlanırlar. Bu erkeklerin bir diğer özelliği de diğer başka erkekleri yönetiyor olmalıdır.

3)GÜVEN

Para ve güç erkekleri daha özgüvenli hale getirir. Bu yürüyüşlerine, konuşmalarına dahi yansır. Özgüvenli bireyler erkekleri olduğu kadar kadınları da etkiler.

4)SPONTANE YAŞAM

Bu erkekler için hayat çok kolay olduğu için akşam yemeği için Londra'ya, evlenme teklifi için Paris'e gitmeyi tercih edebilirler. Bu kadarına gücü yetmeyen beyler bu akşam eşlerine ya da sevgililerine koca bir buket çiçek yaptırabilir. O'nun için bundan daha güzel bir şey yapamazsınız.

5)CÖMERTTİRLER

Zengin erkeklerin çoğu (cimrileri saymazsak) cömert olurlar. Hayır kurumlarına bağış yaparlar, yardıma muhtaç insanların yanında olurlar. Bu kadınların gönlünü kazanmak için yeter de artar bile.

6)BİLGİLİDİRLER

Bir erkek zenginse büyük ihtimalle elindeki parayla ne yapacağını çok iyi biliyordur. Genellikle etraflarında bilge kişiler olur. Size yatırım hakkında bilgi verebilirler, ekonomi hakkında konuşabilirler. Kısacası bilgiye ulaşmaları çok daha kolaydır.

7)HEYECAN VERİCİ OLMALARI

Kadınların beklide onları tercih etmelerinin en büyük sebebi budur. Zengin erkekler heyecan vericidir çünkü her zaman her şeyi yapabilecek fona sahiptirler. Bu da bayanların son derece ilgisini çeker.

Tabi ki de bütün erkekler zengin olacak diye bir kural yok. Parasız ama son derece çekici birçok erkek tanıyorum. Önemli olan şey hissettiklerinizi biz kadınlara doğru şekilde yansıtabilmenizdir.

Benim gözlemlediğim nedenler bunlar. Peki ya sizinkiler?

Afganistan'daki Kadınların Dramı ...

Galeriler

Başarılı kadınların 10 özelliği ...

Galeriler

Bu Kadınların Bileği Bükülmez! ...

Galeriler

Çalışan kadınların giymemesi gereken 7 parça ...

Galeriler

Çin’deki bu lokanta daha çok kadınların ilgisini çekiyor ...

Galeriler

2013 Yılının En Zengin 10 Kadını ...

Galeriler

ABD’nin en zengin 10 adamı ...

Galeriler

B12 açısından zengin besinler ...

Galeriler

Bu Okullar Zengin Ediyor! ...

Galeriler

C vitamini açısından oldukça zengin roka ...

Galeriler

2012 yılının en şık erkekleri ...

Galeriler

2012'nin en iyi giyinen erkekleri ...

Galeriler

2013`ün en iyi giyinen erkekleri ...

Galeriler

2013’ün en seksi erkekleri ...

Galeriler

2014`ün en şık erkekleri ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook