SENDEN HOŞLANDIĞININ 7 İŞARETİ

2 gün önce
SENDEN HOŞLANDIĞININ 7 İŞARETİ ...

Bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamanın birçok yolu var kızlar. Siz de acaba beni beğeniyor mu? Yoksa ben kuruntu mu yapıyorum? gibi sorularla boğuşup duruyorsanız gelin O'nun sizden hoşlandığının kanıtlarını beraberce keşfedelim.

1.BEDEN DİLİ

Erkekleri bu konuda ele veren ilk işaret beden dilidir. Konuşurken size dokunuyorsa, yanınızdan geçerek sırtınıza elini koyuyorsa ve sürekli sizinle yakın temas halinde ise bilin ki bu adamda bir şeyler var. Bir de unutmadan elini kolunu nereye koyacağını bilemeyen utangaçlar da kendini bu yolla yakalatıyor.

2.KELİMELER

Eğer bir erkek bir kadından gerçekten hoşlanıyorsa kullandığı kelimeleri kesinlikle özenle seçer. Bazen cümleleri karıştırarak durumu eline yüzüne bulaştırabilir hatta saçmaladığı olur. Bunlardan birini yakalarsanız bu elinizi güçlendiriyor demektir hanımlar. Onları daha iyi dinleyin belki de size hoşunuza gidecek birkaç ipucu verecekler.

3.KIZ GRUBU

Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın bir diğer yolu da onu kalabalık bir kız grubu içine sokmaktır. Eğer diğer kızları gözü görmez ve sadece size odaklanır, sizinle ilgilenirse sınavı geçti demektir. Sizden hoşlanmakla kalmayıp çoktan abayı yakmış bile olabilir.

4.SİNİRLİLİK BELİRTİLERİ

Erkekler genellikle hoşlandıkları kızın önünde gergin olurlar. Sizin yanınızdayken olmadık bir şeye sinirlenip yerinde duramıyorsa ve özellikle sizinle göz teması kurmaktan kaçınıyorsa sizden hoşlanıyor olma ihtimalini göz önüne almanızda fayda var. Size düşen şey bu haşin aslanı yatıştırmaktır. Bu anlayışlı tavırdan sonra size kesinlikle aşık olacaktır.

5.BAKIŞLAR

Ne tarafa baksanız O'nun bakışlarıyla karşılaşıyorsanız ve size bakarken gözlerinin içi gülüyorsa bu adamdan şüphe etmenin artık manası yok kızlar. Erkekler genellikle hoşlandıkları kızları seyretmekten büyük keyif alırlar. Ellerinde olmadan kendilerini ele vereceklerdir.

6.İLTİFATLAR

Bütün kadınlar iltifata bayılır bunu hepimiz biliyoruz. Bir erkek size sürekli iltifat ediyor ve etrafınızda pervane oluyorsa bilin ki sizden feci bir şekilde etkilenmiş. Buradan yazımı okuyan erkeklere sesleniyorum iltifat etmekten kaçınmayın. Biraz kendinizi belli edin ;)

7.SAMİMİYET

Son olarak bir adam kendini sizin yanınızda çok rahat ve samimi hissediyorsa gerçekten sizi seviyor demektir. Normalde çok gergin olup sizin yanınızda huzur bulup rahatlıyorsa size ciddi anlamda değer veriyor ve önemsiyordur.

Gördünüz mü size olan ilgisinin kanıtı birçok işaret bulduk. Şimdi size düşen bu işaretleri gördükten sonra onu biraz cesaretlendirmek :)

Neslihan Atagül ve Ekin Koç filmi Senden Bana Kalan, 17 Nisan'da vizyonda ...

Galeriler

Senden Bana Kalan filminin galası ...

Galeriler

Ayrılığın 10 İşareti ...

Galeriler

Erdoğan Namazda O İşareti Neden Yaptı? ...

Galeriler

Hangi renk hangi hastalığın işareti ...

Galeriler

İşinizin tehlikede olduğunun 8 işareti ...

Galeriler

Sadakat soru işareti yarattı ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 1 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook