SEVGİLİNİN İYİ BİR OYUNCU OLDUĞUNUN 8 İŞARETİ

2 gün önce
SEVGİLİNİN İYİ BİR OYUNCU OLDUĞUNUN 8 İŞARETİ ...

Onun bir oyuncu olup olmadığını nasıl anlarım diyorsanız tam size göre bir yazı. Maalesef sadece kızların duygularıyla oynamak için var olan birçok erkek var. Siz onların tuzaklarına düşmeyin kızlar, işaretleri takip edin ve kendinize mükemmel bir sevgili seçin...

1)ESKİ SEVGİLİ KOLEKSİYONU

Erkeklerin her zaman kızlara göre daha çok sevgilisi olmuştur bunu biliyoruz ama bir erkeğin de geçmişinde onlarca kız varsa bir durup düşünmek gerekir. Eğer bir erkek çok sık sevgili değiştiriyorsa bu onun oyuncu olduğunun işareti olabilir.

2)İKİ LAFINDAN BİRİ SEX

Erkeklerin akıllarında sürekli sex olabilir ama bu asla her dakika sexten bahsetmelerini gerektirmez. Sizinle ya da bir başkasıyla devamlı bu konudan bahsediyorsa onu karşınıza alıp konuşun ve böyle davranmasının nedenlerini sorgulayın.

3)FARKLI DAVRANIŞLAR

Eğer erkek arkadaşınız sizin yanınızda farklı kendi arkadaşlarının yanında farklı davranışlarda bulunuyorsa anlayın ki o mükemmel bir oyuncu.

4)GECE ÇAĞRILARI

Sizi gündüz vakitleri yerine sadece geceleri arıyorsa bunda da bir tuhaflık var demektir. Gün boyu aklın nerede diye sorarlar. Eğer sizinde sevgiliniz sizi sadece geceleri arıyorsa iyi bir oyuncu olabilir hanımlar aman dikkat...

5)UKALA

Erkek arkadaşınız bütün kızların kendine hayran olduğunu iddia ediyorsa ve her an bu şekilde komik davranışlar sergiliyorsa kesinlikle tehlike çanları çalsın kızlar. Bu adamla nasıl vakit geçirdiğinizi dahi anlamamakla birlikte onun da bir oyuncu olabileceğini düşünüyorum.

6)MERAKSIZ

Oyuncular hem ukala hem de inanılmaz umursamaz olurlar. Sizin hayatınız hakkında hiç soru sormazlar çünkü bu onların ilgi alanına girmez. Onlar sadece ilişkinin derdindedirler ve geri kalan hiçbir şeyle ilgilenmezler.

7)BAHANELER

Erkek arkadaşınız normalde sizinle vakit geçirmek için elinden geleni yapmalıdır. Eğer sizinle vakit geçirmek yerine çeşitli bahaneler buluyorsa o gerçek bir oyuncu olabilir.

8)YALANLAR YALANLAR

O pembe yalanlar dahil çok rahat yalan söylüyorsa bilin ki ciddi bir oyuncu. İlla ki size yalan söylüyor demiyorum ama ailesine ya da arkadaşlarına ufak yalanlar bile söylüyorsa bunu sorgulayın. Unutmayın başkasına yalan söyleyen size de çok rahat söyler.

Bir erkeğin içten olup olmadığını öğrenmek özellikle ona aşıkken hiç de kolay değildir hanımlar. Değer verdiğiniz insanların önerilerine kulak verin ya da ipuçlarını takip edin. Umarım size yardımcı olabilmişimdir. Daha doğrusu umarım bu saydıklarımın hiçbiri sizin erkek arkadaşınızın özelliği değildir ;)

Eski sevgilinin yükünü omuzlarınızdan atın ...

Galeriler

Genç sevgilinin dayanılmaz cazibesi ...

Galeriler

İşte genç sevgilinin bedeli ...

Galeriler

ABD’li oyuncu Miley Cyrus'un bisiklet keyfi... ...

Galeriler

'Adanalı' dizisiyle üne kavuşan güzel oyuncu Tuğçe ...

Galeriler

Canlandırdıkları Karakterlerle Birebir Benzeyen 12 Oyuncu ...

Galeriler

David Beckham oyuncu oluyor ...

Galeriler

Dünyaca ünlü oyuncu Turner 'in plaj güzelliği... ...

Galeriler

Blair Waldorf'un Hep Tarz Olduğunun 20 Kanıtı ...

Galeriler

Blake Lively'nin Her Daim Şık Olduğunun 22 Kanıtı ...

Galeriler

En İyi Arkadaşınızın Anneniz Olduğunun 20 Kanıtı ...

Galeriler

İşinizin tehlikede olduğunun 8 işareti ...

Galeriler

Sağlıklı olduğunun göstergesi: Refleksler ...

Galeriler

Ayrılığın 10 İşareti ...

Galeriler

Erdoğan Namazda O İşareti Neden Yaptı? ...

Galeriler

Hangi renk hangi hastalığın işareti ...

Galeriler

İşinizin tehlikede olduğunun 8 işareti ...

Galeriler

Sadakat soru işareti yarattı ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 3 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook